Otomasyon

Endüstriyel Otomasyon


Hız, kalite ve maliyet azaltma, Asya merkezli küresel oyuncular tarafından yönetilen bir dünyada, günümüzün endüstrisindeki en önemli faktörlerdir.

SCADA / IoT / 4.0


SCADA, IoT ve 4.0 alanındaki otomasyon çözümlerimiz ile modüler ve açık bir platform sağlıyoruz. Operasyon, gözlem, izleme, kontrol, veri kaydetme, üretim yönetimi, raporlama ve veri analizi alanlarındaki tüm gereksinimleri karşılar.

Makine modernizasyonu / Makine revizyonu


Pahalı makinelerin yeni satın alınmasına yerine, hâlihazırda mevcut olan eski makinelerin ve sistemlerin modernizasyonu genellikle daha ucuz bir seçenektir. Makinenizin amaca yönelik ve profesyonel bir şekilde modernleştirilmesiyle, tüm makine ve tesis parkınızın verimliliğini arttırıp rekabetçi olabilirsiniz.


Montaj İşleri

Hizmetimizin özel bir parçası, tekrarlayan elektrik montaj işleridir. Makine üreticileri ile uzun süreli işbirliği yapmak ve istenilen kaliteyi sağlamak için, makinelerinize özel olarak bir veya daha fazla personel eğitiyoruz. Çalışmalarımızın kapsamı kablo kanal/tava döşenmesi, kablolama, sistem bağlantısı ve devreye alınmasıdır.


Elektrik Pano İmalatı

Proje planlaması, üretim ve devreye almaya kadar, Müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Esnek üretim kapasitelerimiz tek parçalık özel imalattan yanı sıra seri üretimi de desteklemektedir. Talep üzerine, tam zamanında – Just in Time teslim ediyoruz.


Bina Otomasyonu

Binalarda dijitalleştirmenin avantajlarını kullanarak binalarda akıllı ağ oluşturma.